wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży

WYJAZD WAKACYJNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W 2019 ROKU
Termin13.07.2019 – 20.07.2019
Miejsce pobytu – OWK „Barka” w Jarosławcu    
Informacje o obiekcie Zakwaterowanie w nowych domkach drewnianych z łazienkami i TV, całodzienne wyżywienie we własnej stołówce – 3 posiłki (kuchnia domowa) +podwieczorek, śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiady serwowane do stolika, opieka medyczna przez całą dobę, plac zabaw, boisko do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, dyskoteki, karaoke, Grill z pieczeniem kiełbasek, Świetlice ze sprzętem rekreacyjnym, piłkarzyki, bilard, stoły do ping-ponga, kryty basen, opieka ratownika, Opieka ratownika na plaży.
Przeznaczenie: dzieci i młodzież z parafii Wielowieś, a w miarę miejsc wolnych, dzieci z innych parafii. Minimalny wiek uczestnika bez opiekuna - 10 lat.   
Ilość miejsc: 42    
Opieka: 4 osoby dorosłe + kierownik wyjazdu
Informacje dodatkowe: W trakcie pobytu przewidziano: plażowanie nad morzem pod opieką ratownika, wycieczki krajoznawcze, gry i zabawy na wolnym powietrzu, wspólne zajęcia rekreacyjne oraz inne atrakcje. Dla uczestników przewidziana jest codzienna Eucharystia.  
Koszt wyjazdu:  650 zł. Przewidywany ostateczny koszt do zapłaty przez uczestnika powinien ulec zmniejszeniu. Organizator wystąpi o dofinansowanie.
Koszt wyjazdu obejmuje: transport autokarem, 7 noclegów, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie), atrakcje na miejscu.
Koszt wyjazdu nie zawiera (dodatkowy obligatoryjny koszt):  koszt pobytu obsługi ( ok 25 zł),  ubezpieczenie (ok. 15 zł),
Uwaga!!! Opieka nad uczestnikami jest sprawowana jako wolontariat, bez wynagrodzenia, organizator pokrywa opiekunom jedynie koszty pobytu .
Zapisy. Do końca grudnia 2018. Przy zapisywaniu należy wpłacić zaliczkę 100 zł. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Telefon: 516 174 315