Ogłoszenia - Wielowieś

pobrany plik
 
                                                                                                                           Ogłoszenia parafialne na xiII niedzielę ZwYKŁĄ 28.06.2020
 1. Bardzo dziękuję osobom sprzątającym za przygotowanie kościoła na niedzielę. Bardzo proszę o posprzątanie kościoła na kolejną niedzielę osoby: Grażyna  Brewko, Zdzisław Pasowski, Mariola Łukaszczyk, Ireneusz Bieleń
 2. Składam serdeczne podziękowanie rodzinie z Wielowsi za ufundowanie dla parafii nowego kompletnego baldachimu z drzewcami. 
 3. W tym tygodniu Msza Św. w czwartek, piątek i sobotę już w porządku wakacyjnym o g.19.00. Wyjątkowo nie będzie Mszy Św. i adoracji we wtorek z powodu wizytacji w Chobieni.
 4. Jutro Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła. Msza św. w intencji solenizantów z naszej parafii o g. 19.00
 5. Nabożeństwa czerwcowe do wtorku o 17.30.   
 6. W czwartek Msza Św. w intencji Służby Liturgicznej i jej rodzin oraz o nowe powołania kapłańskie.
 7. W piątek od 9.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Po południu okazja do spowiedzi od 18.00.
 8. W piątek wspomnienie św. Tomasza Apostoła – święto patronalne nowego Ks. Proboszcza.
 9. W sobotę Msza Św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
 10. Dziś ostatnia niedziela miesiąca, odbędzie się zbiórka ofiar na fundusz remontowy kościoła i dla organisty. Proszę aby w Gromadzyniu poszli: Stachów Urszula, Błażewska Jolanta, w Redlicach: Jan Krzepisz, Dorota Stęplewska, w Wielowsi: Stachów Elżbieta, Stachów Paulina oraz Stachów Krzysztof, Bednarz Zdzisław. Bardzo proszę żeby listy i zebrane ofiary przekazywać od wtorku nowemu Proboszczowi.
 11. Polecam prasę katolicką. W Niedzieli przeczytamy jaki będzie los pielgrzymek w 2020 roku, dlaczego naukowiec wierzy w Boga oraz relacja z naszej diecezji o ustanowieniu nowych szafarzy Eucharystii, a w Gościu komu pandemia pomogła znaleźć Boga, jakie znaczenie ma świadectwo życia męczenników oraz jakie będą nowe wezwania w litanii loretańskiej.