Ogłoszenia - Wielowieś

pobrany plik
 
                                                                            Ogłoszenia parafialne na V niedzielę Wielkanocną  19.05.2019
  1. Bardzo dziękuję osobom sprzątającym za posprzątanie kościoła rozebranie dekoracji. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni na niedzielę osoby: Muzyka Marta, Joanna Winiarczyk, Stadnik Maria, Kraśniańska Elżbieta.
  2. W tygodniu Msza Św. we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o g. 18.00.   
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek od 17.00. 
  4. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież na nabożeństwa majowe o godz. 17.30.
  5. Za tydzień w kościele w Parszowicach I Komunia Św. i rocznica o g. 12.00. W związku z tym zmiana porządku niedzielnego w Wielowsi, wyjątkowo Msza św. o g. 8.00 i 10.00.   
  6. W sobotę o godz. 10.00 w Parszowicach dzieci będą uroczyście przeżywać swoją pierwszą Spowiedź Św. Do skorzystania z sakramentu pokuty zaproszone są także dzieci rocznicowe oraz rodzice, chrzestni i najbliżsi.  
  7. Dziś w Parszowicach na placu zabaw przy Kościele od g. 14.00 festyn rodzinno-parafialny, na który serdecznie zapraszam wraz z KGW z Parszowic. Będzie można bez kolejki przebadać się, posilić a na dzieci czekają różne atrakcje.     
  8. Próba dla dzieci Komunijnych i Rocznicowych w poniedziałek o g. 16.30
  9. POLECAM PRASĘ KATOLICKĄ. W Niedzieli przeczytamy o sile słowa, o świętości z sąsiedztwa oraz jaka jest polska solidarność, a w Gościu o wierności Chrystusowi, czy miłość jest nakazem oraz po co Panu Bogu człowiek.  Jest nowy numer Małego Gościa.