Ogłoszenia - Parszowice

54f9cb7cecf96c05d7f45eb28839a3d2,51,1

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 28.06.2020

1. Bardzo dziękuję za przygotowanie świątyni. Proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę osoby: Kucy  Irena, Trawka Stanisława, Trawka Magdalena, Jaremko Emilia
  2. W tym tygodniu Msza Św. w poniedziałek o 18.00 i w środę już w porządku wakacyjnym o 19.00
  3. Nabożeństwa czerwcowe do wtorku o 17.30.
  4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od 18.00.
  5. W środę Msza Św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
  6. W czwartek w Wielowsi Msza Św. w intencji Służby Liturgicznej i jej rodzin oraz o nowe powołania kapłańskie.
  7. W piątek od 9.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
  8. W piątek wspomnienie św. Tomasza Apostoła - święto patronalne nowego Ks. Proboszcza.
  9. Parafia w Wielowsi informuje, że: Paulina Jaceniuk zam. w Lubinie i Krystian Rewera zam. w Lubinie pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Jeśli ktokolwiek posiada wiedzę na temat przeszkód do zawarcia małżeństwa przez te osoby, jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego u miejscowego Proboszcza. (zap. II)
  10. Dziś ostatnia niedziela miesiąca, odbędzie się zbiórka ofiar na fundusz remontowy kościoła i dla organisty. Proszę aby od Niemstowa poszły: Mikos Anna, Mikos Danuta od Zaborowa: Bużdygan Agnieszka, Bednarek Maria. Bardzo proszę żeby listy i zebrane ofiary przekazywać od wtorku nowemu Proboszczowi.
  11. Polecam prasę katolicką. W Niedzieli przeczytamy jaki będzie los pielgrzymek w 2020 roku, dlaczego naukowiec wierzy w Boga oraz relacja z naszej diecezji o ustanowieniu nowych szafarzy Eucharystii, a w Gościu komu pandemia pomogła znaleźć Boga, jakie znaczenie ma świadectwo życia męczenników oraz jakie będą nowe wezwania w litanii loretańskiej.