Ogłoszenia - Parszowice

54f9cb7cecf96c05d7f45eb28839a3d2,51,1
 
 
OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 19.05.2019
  1. Bardzo dziękuję osobom sprzątającym za przygotowanie kościoła. Proszę o posprzątanie kościoła na niedzielę rodziców dzieci komunijnych i rocznicowych.   
  2. Msza św. w poniedziałek i środę o g. 18.00. Dodatkowa Msza Św. w piątek i sobotę o g. 17.00. Za tydzień w naszym kościele I Komunia Św. i rocznica o g. 12.00. Nie będzie Mszy o 10.00 
  3. W sobotę o godz. 10.00 dzieci będą uroczyście przeżywać swoją pierwszą Spowiedź Św. Do skorzystania z sakramentu pokuty zaproszone są także dzieci rocznicowe, rodzice, chrzestni i najbliżsi.  
  4. Próba dla dzieci Komunijnych i Rocznicowych w poniedziałek o g. 16.30
  5. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież na nabożeństwa majowe o g. 18.30
  6. W tygodniu będziemy kontynuować prace na placu zabaw. Bardzo dziękuję za pomoc w ubiegłym tygodniu Adamowi Pińczukowi, Stanisławowi Mazurczakowi, Andrzejowi Tasowi, Arturowi Jóźwiakowi, Mariuszowi Hajdukowi, Aleksandrowi Antkowiakowi, Edwardowi Sitarskiemu. Przygotowywany plac będzie otwarty do korzystania dla wszystkich mieszkańców Parszowic, ale pracy jest sporo i potrzeba każdej pary rąk, dlatego fajnie by było gdyby znalazło się więcej osób do pomocy. Wszystkich którzy chcieliby pomóc, proszę o pozostanie na chwilę w kościele, żeby uzgodnić front robót..       
  7. Dziś w Parszowicach na placu zabaw przy Kościele od g. 14.00 festyn rodzinno-parafialny, na który serdecznie zapraszam wraz z KGW z Parszowic. Będzie można bez kolejki przebadać się, posilić a na dzieci czekają różne atrakcje.    
  8. POLECAM PRASĘ KATOLICKĄ. W Niedzieli przeczytamy o sile słowa, o świętości z sąsiedztwa oraz jaka jest polska solidarność, a w Gościu o wierności Chrystusowi, czy miłość jest nakazem oraz po co Panu Bogu człowiek. Jest nowy numer Małego Gościa.